.

.

Trippy цртање PU кожен држач за моливче за мултифункционално десктоп пенкало сад за садови за канцеларија за канцелариски дом за канцеларија

Trippy цртање PU кожен држач за моливче за мултифункционално десктоп пенкало сад за садови за канцеларија за канцелариски дом за канцеларија

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

🎁 Овој држач за квадратни моливи е изработен од кожена PU 🎁 Надворешноста на оваа мултифункционална чаша за десктоп пенкало е изработено од висококвалитетна PU кожа, а ентериерот е изработен од мека фланела, која е издржлива. 🎁 Се препорачува да користите сува крпа за да го избришете овој сад за чаша за складирање четка за шминка, бидете внимателни да не добивате алкохол и вода и да ги одржувате суви. 🎁 Големината на оваа премиум квадратна чаша за моливи е 5,9*4,3*2,8 инчи, совршена за секојдневна канцеларија или домашна употреба, или како практичен подарок за вашите пријатели. 🎁 Овој организатор на канцелариски материјал има две слотови за пенкало со голем капацитет, кои можат да ви помогнат да организирате пенкала, моливи, владетели, ножици и други предмети на вашата работна маса. Стилскиот и шик изглед исто така може да игра декоративна улога. Модна шема PU кожен држач за молив, мултифункционална десктоп пенкало чаша шминка, организатор за садови, контејнер, организатор на биро со две оддели за складирање за канцелариски дом.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат