.

.

Acorn Hex капаче од капаци од не'рѓосувачки челик стандардна висина

Acorn Hex капаче од капаци од не'рѓосувачки челик стандардна висина

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина на погонот Внатрешна длабочина на низата. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Општа големина на информации на производот Големина Големина на големината на висината Внатрешна длабочина на конецот 4-40 1/4 "1/4" 0,159 "6-32 5/16" 11/32 "0.204" 8-32 5/16 "11/32" 0.229 " 10-24 3/8 "13/32" 0.280 "10-32 3/8" 13/32 "0.280" 12-24 3/8 "13/32" 0.350 "1/4-20 7/16" 15/ 32 "0,350" 1/4-28 7/16 "15/32" 0.350 "5/16-18 1/2" 17/32 "0.410" 5/16-24 1/2 "17/32" 0.410 "3 /8-16 9/16 "5/8" 0.450 "3/8-24 9/16" 5/8 "0.450" 7/16-14 5/8 "11/16" 0,480 "1/2-13 3 /4 "13/16" 0,590 "1/2-20 3/4" 13/16 "0,590" 5/8-11 15/16 "1" 0,750 "34-10 1-1/16" 1-5/ 32 "0,880".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат