.

.

Championенски шампион, автентично, влага за влага, 7/8 хеланки, 25,5 “

Championенски шампион, автентично, влага за влага, 7/8 хеланки, 25,5 “

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

90% памук, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Влашење на влага-Имајте посвеж, посува искуство со влага што ја гуши плус женските хеланки кои ја држат потта подалеку од кожата. Меки и затегнати - шампионски памучни хеланки за жени со плус големина се направени со мека, 6,9 мл. Мешавина од памук-спандекс што се протега за лесно движење. Висок пораст - Овие најдобри хеланки за жени имаат високо ниво за поголема покриеност на половината. Ткаенината покриена со половината додава дополнителна удобност. Шампионски изглед-Студио до улица плус големина на женските хеланки имаат логоа за скрипта со огледало на тренд за забавен поп во боја. Должина од 7/8 - Хелегите за тренингот за жените имаат 25,5 "инсем со должина од 7/8. Слововите на рамникот - споевите лежат рамно против телото за подобро чувство со помалку рефус. Удобно миење - овие плус големина на хулахопки за жени можат да бидат фрлени на Миење на ладна вода и сушено сушено ниско за лесно перење што ја намалува употребата на енергија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат