.

.

SMC тип CDU10-15D БЕСПЛАТНО монтиран цилиндер со двојно дејство на единечна шипка 10мм-15мм

SMC тип CDU10-15D БЕСПЛАТНО монтиран цилиндер со двојно дејство на единечна шипка 10мм-15мм

DEN 262.24
Залиха
Достапно за нарачка

Алуминиумско легура челично тело Материјал со голема прецизност. Силна и цврста, силна отпорност на корозија. Стабилни перформанси, економични. Лесен за инсталирање. Алуминиумско легура челично тело. Материјал со голема прецизност. Силна и цврста, силна отпорност на корозија. Стабилни перформанси, економични. Лесен за инсталирање. Име на артикалот : SMC Type CDU10-15 D бесплатен монтажен цилиндар со двојно дејство на единечен шипка 10мм-15мм модел : CDU10-15 D (вграден магнетски прстен) Вид на акција : Двоен дејствител Работа : Воздушен удар : 10мм мозочен удар : 15мм максимален преиспитување : 1.2kgf/cm2) Температура на околината и течноста : -10 ~ 60 ° C Брзина на клипот : 50-500mm/s Главен материјал : Алуминиумска легура на пакетот Содржина : 1 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат