.

.

Ахегас Спрингс со должина од 12,5 мм 25-70мм 1 парчиња жолто долги светло оптоварување со компресија калап умре пролетен надворешен дијаметар 25мм Внатрешен дијаметар

Ахегас Спрингс со должина од 12,5 мм 25-70мм 1 парчиња жолто долги светло оптоварување со компресија калап умре пролетен надворешен дијаметар

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Модел : калап умира пролет. Надворешен дијаметар : 25мм. Внатрешен дијаметар : 12. Должина : 25/30/35/40/45/50/55/60/65/70мм. Модел : Дијаметар на пролет на мувлата на мувлата : Дијаметар од 25mminner : 12.5 L должина : 25/30/35/45/50/55/55/65/65/70мм [поле за апликација] : Пролетта на умирање е широко користена во печатот, метално умирање умре, пластика умира, друга еластична механичка опрема за прецизност на движење, автомобилски и други полиња. Опис : Yellowолта и сина боја главно се користат за пластично склопување на мувла, црвена, зелена и кафеава главно се користат за хардверски склоп. , прскање на поделба на бојата (позлата) на површината за да разликуваат различни оптоварувања, убав изглед, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат