.

.

Заклучоци на зглобовите 1p - Црвен пакет со kettlebell 35 lb

Заклучоци на зглобовите 1p - Црвен пакет со kettlebell 35 lb

DEN 1600.00
Залиха
Достапно за нарачка

Завртки на зглобовите што ги штитат зглобовите од сериозни повреди за време на тешки вежби Премиум квалитет направен од траен материјал (димензии : 3 "x 14"). Kettlebell што е фалсификуван да трае - ова има здрав, сигурен дизајн на леано железо, изграден за да трае долго. Нема да 'рѓа - финиш во прав за заштита на корозија. Обезбедува никаква 'рѓа за многу години. Завртки на зглобовите што ги штитат зглобовите од сериозни повреди за време на тешки вежби. Премиум квалитет направен од траен материјал (димензии : 3 "x 14"). Kettlebell што е фалсификуван да трае - ова има здрав, сигурен дизајн на леано железо, изграден за да трае долго. Нема да 'рѓа - финиш во прав за заштита на корозија. Обезбедува никаква 'рѓа за многу години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат