.

.

ДЕЈА Решетка Сини Убави Корпи За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Во Спални соби бања 19, 3х11, 8х15, 9 в

ДЕЈА Решетка Сини Убави Корпи За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња

DEN 1556.80
Залиха
Достапно за нарачка

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање. Материјал за корпа : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен,внатрешноста на кошницата е фиксирана со заграда, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Големина : 19,3 (Ж)x11, 8 (W)x15, 9 (L) инч/49 (H) x30 (W)x40, 5 (L) см, Голем капацитет е погоден за семејна употреба, а повеќето ситуации користат, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. Карактеристики : преклопна корпа за складирање алишта, лесна и цврста. Шопинг Без проблеми : имаме за цел да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Ако наидете на какви било проблеми со нашите производи или услуги од која било причина, слободно контактирајте не преку . Карактеристики : сценарија За Повеќекратна употреба : можете да го користите во вашиот дом, канцеларија, универзитетски дом итн. Рачка на јаже : должината на рачката е доволно долга за да ја носите корпата за перење со едната рака. Издржливата рачка го олеснува транспортот до спалната соба, бањата или просторијата за перење. Практичност и супер вредност : не само корпа за перење, туку и мултифункционална корпа за чување облека, играчки, книги или други работи. Корпата за перење може да ја чува вашата облека, јоргани, чаршафи, палта, крпи, играчки итн. Без разлика дали треба да ја соберете облеката, да ја организирате облеката или да ги оставите играчките настрана, со нашата пространа корпа за перење, тоа веќе не е скучна работа. Зошто можете да ја изберете КОШНИЦАТА ЗА ПЕРЕЊЕ ДЕЈА со доверба? ·Преклопен повеќенаменски дизајн, лесен за носење, погоден за секое место, лесен за чување. ·Голем капацитет, може да ја собере целата ваша облека или може да се користи како корпа за складирање за сортирање на сите работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат