.

.

Д -р Фиш 269 парчиња комплетни мами со салтер поставени со 12ft Surf Rod 9000 вртење на ролна комбо комбо комбо

Д -р Фиш 269 парчиња комплетни мами со салтер поставени со 12ft Surf Rod 9000 вртење на ролна комбо комбо комбо

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Решетки со висок квалитет : За разлика од другите комплети за справување со пазарот, ги избравме нашите најпродавани и најдобро квалитетни справи за овој асортиман, вклучително и хард-бајт на брендот за името, свирки на bucktail и нашите најпродавани меки мами и терминални справи Нашата шипка за риболов од 12 -тина сурфање е направен со празни места со јаглеродни влакна со висока густина, гарантира голема јачина против гигантските видови, без да се загрози чувствителноста и да се открие суптилни каснувања на ветровито плажа. Загради од не'рѓосувачки челик и керамички водичи ефикасно ги намалуваат пресвртите на линијата. Тешка големина 9000 ролна за вртење специјално за кастинг за сурфање. Дисковите за влечење на тројно јаглеродни влакна нуди максимална моќност од 35lb за сите гигантски риби. Каросеријата со графит со висока густина и вратило од не'рѓосувачки челик обезбедува подолг животен век и подобар перфонс за солена вода. Содржина : 9000 солена вода за риболов комбо, мамка за одење*1, свирка на bucktail*2, лажичка за леење*1, лопатка опашка плима*10, лажица плови*40, олово пирамида мијалник*4, водач на жица*5, долна опрема*5, куки *40, вртења*20, Дуо заклучување Snap*20, 3 Way Swivel*10, слајдови на мијалник*10, мониста*50 (за детали големини, погледнете на слики). Оваа комбо за леење за сурфање вклучува скоро сè што му треба риболов на риболов. Вклучувајќи совршена комбинација на шипка и ролна, мами со солена вода и терминал. Комплетот за риболов за риболов на д -р Фиш, вклучува сè што ви треба за риболов со солена вода, од тврди мами, меки мами до терминални справи како риболов тегови, куки за риболов и прицврстувачи на вртење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат