.

.

Амегазон 2 парчиња облека за машки спортски патеки со долги ракави дуксери дуксери и џемпери пад на зимски костуми

Амегазон 2 парчиња облека за машки спортски патеки со долги ракави дуксери дуксери и џемпери пад на зимски костуми

DEN 579.84
Залиха
Достапно за нарачка

Памук Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Овој џогерс за џогери се изработени од мешавина од памук, мека и ткаенина за нега на кожата со добра дишеност, поставата на руно ве одржува топло во ладно време. ????????????? Дизајн : Мажите есен за зимски тренерки, долги ракави пулвер дуксер со џеб со кенгур, долги панталони со прилагодливи влечки и 2 наклон џеб, што ви овозможува да донесете мали работи како копчиња, телефон, паричник, итн. Едноставен дизајн на цврста боја, погоден за Тинејџерски момчиња/мажи/жени. Повод : Овој комплет за патеки за влечење на мажи е одличен за вежбање во теретана, обука, кампување, џогирање, патување, риболов, пешачење, трчање или носење дома, исто така идеален подарок за вашиот татко, син, дечко и пријатели. Причина за селекција : Удобноста е секогаш примарно внимание при изборот на облека, а овој комплет за потта е вашиот најдобар избор. Тој користи мазни, истегнати и висококвалитетни ткаенини за да се осигурате дека можете да се чувствувате удобно додека се опуштате или вежбате. Кога се потите Не станува леплив и не чеша. Тоа е совршен подарок за вашето семејство или пријатели. Големина : Големината е кинеска големина, а не големина. Проверете ја табелата со големина на последната слика. Ако не знаете како да ја изберете големината, ве молиме купете ја во една или две големини поголема од вообичаената големина. Тип на вклопување : тенок. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Овој џогерс за џогери се изработени од мешавина од памук, мека и ткаенина за нега на кожата со добра дишеност, поставата на руно ве одржува топло во ладно време. ????????????? Дизајн : Мажите есен за зимски тренерки, долги ракави пулвер дуксер со џеб со кенгур, долги панталони со прилагодливи влечки и 2 наклон џеб, што ви овозможува да донесете мали работи како копчиња, телефон, паричник, итн. Едноставен дизајн на цврста боја, погоден за Тинејџерски момчиња/мажи/жени. Повод : Овој комплет за патеки за влечење на мажи е одличен за вежбање во теретана, обука, кампување, џогирање, патување, риболов, пешачење, трчање или носење дома, исто така идеален подарок за вашиот татко, син, дечко и пријатели. Причина за селекција : Удобноста е секогаш примарно внимание при изборот на облека, а овој комплет за потта е вашиот најдобар избор. Тој користи мазни, истегнати и висококвалитетни ткаенини за да се осигурате дека можете да се чувствувате удобно додека се опуштате или вежбате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат