.

.

Kwmobile почувствува со големина на торбичка со големина XL - 6,7/6,8 - Зиперска универзална торба со патент за мобилни мобилни телефони - темно сива

Kwmobile почувствува со големина на торбичка со големина XL - 6,7/6,8 - Зиперска универзална торба со патент за мобилни мобилни

DEN 185.44
Залиха
Достапно за нарачка

Лесен : кутија со патент мобилен телефон направен од чувствуван текстилен материјал; мерки 6,7 x 3,3 инчи (17,2 x 8,4 см) внатре Комплетна заштита : Таката за ткаенини го штити вашиот мобилен телефон од шокови, падови, капки, испакнатини и гребнатини. Компатибилен со : Google : Pixel 6 Pro / Компатибилен со Google Pixel : 7 Pro / Компатибилен со Samsung Galaxy : A03 | A03 S, A13, A21 S, A22 5 G, A23, A32, A71, A72, A73 5 G, A80, F23, F42 5 G , M23, M33, M51, M52 5 G, M53, S20 Ultra, S21 Ultra, S22 Ultra 5 G / компатибилен со Xiaomi Redmi : Белешка 11 / Компатибилен. Затворање на патент : Затворањето на поштенски патент го чува вашиот телефон безбеден внатре во секое време. Светлина и мека : Универзална торбичка за мобилни телефони лесно се лизга во и надвор од џебовите и се чувствува меко на допир.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат