.

.

Глафи ​​мексикански черепи од 20 мл шише со вода, шише со вода со слама капаци изолиран не'рѓосувачки челик, за трчање, одење, отворено

Глафи ​​мексикански черепи од 20 мл шише со вода, шише со вода со слама капаци изолиран не'рѓосувачки челик, за трчање, одење, отворено

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност 【Големина и капацитет】 10,8 x 2,8 инчи/ 27,5 x 7,2 см. Капацитетот на шише со вода од термос е околу 20 мл, дојдете со искривен капа на слама и широка рачка. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 Ова спортско шише со вода е изработено од врвен не'рѓосувачки челик. Има двојно зачувување на топлина и зачувување на студ. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Глафи ​​Персонализирано шише со вода за враќање на училишен материјал-Оценка на храна 304 големина од не'рѓосувачки челик-10,8 x 2,8inch/13,38 x 3,3inch капацитет— 20 мл/600ml-32 мл/1000ml време за држење-10 часа над 45 Целзиус, 6 часа над 65 Целзиусови топли совети 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат