.

.

Замена на плочата за полнење на полначот на Fanwan USB, PCD PCD табла Флекс кабел конектор Замена компатибилен со Samsung Galaxy Z FLIP4 5G SM-F721

Замена на плочата за полнење на полначот на Fanwan USB, PCD PCD табла Флекс кабел конектор Замена компатибилен со Samsung Galaxy

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сосема ново Делови за замена за поправка со висок квалитет. За инсталација е потребен професионален техничар. Упатството не е вклучено. Компатибилен со Samsung Galaxy Z Flip4 5 G SM-F721. Заменете го вашиот неодговорен, неисправен, испукан или оштетен приклучок за полнење со овој нов дел. Пакет Вклучи : 1 парчиња полнење на Флекс кабел. Делови за замена за поправка со висок квалитет. За инсталација е потребен професионален техничар. Упатството не е вклучено. Компатибилен со Samsung Galaxy Z Flip4 5 G SM-F721. Заменете го вашиот неодговорен, неисправен, испукан или оштетен приклучок за полнење со овој нов дел. Пакет Вклучи : 1 парчиња полнење на Флекс кабел. Поставете го вашиот неодговорен, неисправен, испукан или оштетен приклучок за полнење на портата со овој нов дел. Делови за замена за поправка со висок квалитет. Професионален техничар е потребен за инсталација. Упатството не е вклучено. Пакет вклучува : 1pcs fainwan USB полнач за полнење порта за приклучок MICRONE PCD табла Флекс кабел конектор Замена компатибилен со Samsung Galaxy Z FLIP4 5 G SM-F721.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат