.

.

Савиленд Натопи Прав Течен Сет - 30мл Голем Капацитет Четка Чувар и 15мл Натопи Прав База &засилувач; Палто Врвот Гел Палто Активатор За Натопи Прав Ноктите Комплет, Н?

Савиленд Натопи Прав Течен Сет - 30мл Голем Капацитет Четка Чувар и 15мл Натопи Прав База &засилувач; Палто Врвот Гел Палто Активатор

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Што ДОБИВАШ савиленд сет за течност за натопување во прав содржи 3*15мл основен слој за нокти, горен гел палто, активатор за нокти и 30мл чувар на четки, 1 парчиња кратка датотека за нокти, 2 парчиња дрвен туркач за кутикули и четка за замена од 4 парчиња со капак Професионален сет за течност за натопи во прав и алатки за маникир за нокти ги задоволуваат вашите различни потреби. Quest quest СУШЕЊЕ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА quaviland натопи прав течен комплет за нокти нема потреба од лекување, брзо сушење на воздухот. Безбеден е за вашата кожа и нокти без светлина, 3 квалитетни течности за нанесување лесно се нанесуваат што резултира со долготрајни, мазни и погодни за сите видови нокти. Qurable & ДОЛГОТРАЈНИ q течноста за Натопи во прав може да ја подобри издржливоста на прашокот за натопување на ноктите слој по слој, правејќи ги цврсто да се држат до врвовите на прстите, завршните нокти нема да се гребеат, чипсуваат, кршат или олупат лесно, мазни и долготрајни, одржувајте сјајни 28 дена и не е лесно да паднете. Qustrade FORMULA не сите убавини доаѓаат со цена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат