.

.

Yoojoo Shineенски сјаен металик без ракави за ракавици на тенк -култури за танцување на клубови со рајски забави

Yoojoo Shineенски сјаен металик без ракави за ракавици на тенк -култури за танцување на клубови со рајски забави

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

Faux кожа + спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Сјајни кожни кожни култури на женските врвови, повлечете го затворањето. Без ракави и исмејувачки врат, цврста боја, дизајнирана да ве натера да изгледате потенок. Многу мека и истегната ткаенина, сјаен изглед, удобно вклопување. Погодно за секојдневно и секојдневно носење, забава, клупска вечер, мода на отворено, итн. Ве молиме, погледнете го мерењето на големината подолу пред да нарачате. Рачна миење ладно, виси само суво. Faux кожа + спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Сјајни кожни кожни култури на женските врвови, повлечете го затворањето. Без ракави и исмејувачки врат, цврста боја, дизајнирана да ве натера да изгледате потенок. Многу мека и истегната ткаенина, сјаен изглед, удобно вклопување. Погодно за секојдневно и секојдневно носење, забава, клупска вечер, мода на отворено, итн. Ве молиме, погледнете го мерењето на големината подолу пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат