.

.

Centaur 401-367 RD 40 Цврст колет за прислушување, 1/2 големина на чешма на рака, ER40 1/2

Centaur 401-367 RD 40 Цврст колет за прислушување, 1/2 големина на чешма на рака, ER40 1/2

DEN 1096.00
Залиха
Достапно за нарачка

Колетот е точно дијаметар на алатка за точност и ригидност Дозволете синхрони операции за прислушување со употреба на кој било стандарден Collet Chuck. Достапно запечатени за апликации за ладење преку ладење. Земја на потекло : Индија. Колетот е точно дијаметар на алатка за точност и ригидност. Дозволете синхрони операции за прислушување со употреба на кој било стандарден Collet Chuck. Достапно запечатени за апликации за ладење преку ладење. Земја на потекло : Индија. Производите за прислушување од Кентаур се дизајнирани со флексибилност, леснотија на употреба и економија во умот. Прецизно инженерство и произведено според строги стандарди, системите за прислушување на Кентаур помагаат да се обезбеди точност и перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат