.

.

4-насочен сплитер 5-2050MHz F-тип, 5 пакет

4-насочен сплитер 5-2050MHz F-тип, 5 пакет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

5-2050 MHz 75 Ohm TV F Splitters Тешкиот дел од четири начини на сплитер. Со блок за заземјување и монтирање на завртки. Овозможува 4 единици да бидат оперирани од еден извор. DC Power-Passing. 5-2050 MHz 75 Ohm TV F Splitters. Тешкиот дел од четири начини на сплитер. Со блок за заземјување и монтирање на завртки. Овозможува 4 единици да бидат оперирани од еден извор. DC Power-Passing.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат