.

.

Вистински филтер за замена на HEPA, компатибилен со Levoit Everestair Прочистувач на чистење на воздухот 3-во-1 Вистински HEPA и високо-ефикасен активиран филтер за јаглерод, Evere

Вистински филтер за замена на HEPA, компатибилен со Levoit Everestair Прочистувач на чистење на воздухот 3-во-1 Вистински HEPA

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

【Компатибилност】 Паметниот вистински филтер за замена на HEPA е компатибилен со Levoit Vesync Everstair Smart True Hepa Air прочистувач, Everestair-RF, 1 пакет System Систем со 2-филтрација】 Паметниот вистински филтер за замена на ХЕПА е изработен од вистински хепа, високо-ефикасен активиран јаглерод кој работи заедно за да ги намали честичките во воздухот и несаканите мириси во вашиот простор за живеење. 【H13 TRUE HEPA Filter】 Паметниот вистински филтер за замена на HEPA може да отстрани најмалку 99,97% од честичките од воздух во воздухот од 0,3 микрони, како што се фино прашина, чад и полен. 【Високо-ефикасен активиран филтер за јаглерод】 помага во отстранување на чад, испарувања, испарливи органски соединенија (VOC) и мириси на домаќинството од храна, пушење и домашно милениче. 【Услуга за клиенти】 Ако имате какви било прашања во врска со филтерот за замена на Everstair, ве молиме слободно контактирајте не, ве молиме контактирајте не и ќе одговорите во рок од 24 часа. 【Компатибилност】 Паметниот вистински филтер за замена на HEPA е компатибилен со Levoit Vesync Everstair Smart True Hepa Air прочистувач, Everestair-RF, 1 пакет. System Систем со 2-филтрација】 Паметниот вистински филтер за замена на ХЕПА е изработен од вистински хепа, високо-ефикасен активиран јаглерод кој работи заедно за да ги намали честичките во воздухот и несаканите мириси во вашиот простор за живеење. 【H13 TRUE HEPA Filter】 Паметниот вистински филтер за замена на HEPA може да отстрани најмалку 99,97% од честичките од воздух во воздухот од 0,3 микрони, како што се фино прашина, чад и полен. 【Високо-ефикасен активиран филтер за јаглерод】 помага во отстранување на чад, испарувања, испарливи органски соединенија (VOC) и мириси на домаќинството од храна, пушење и домашно милениче.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат