.

.

Божиќни украси LED светло светло Нови детски рачни рачни рачно држени прозорец за подароци, приврзоци предводена ноќна светлина за Божиќни декорации, светла за спал

Божиќни украси LED светло светло Нови детски рачни рачни рачно држени прозорец за подароци, приврзоци предводена ноќна светлина за Божиќни

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Може да се обеси или да се користи како самостојно Совршено е за различни прилики како украсување дома, забави, патио и настани. Направено од ПП пластика, мазна површина и одлично чувство, без мирис. Ве молиме, ракувајте со грижа, не паѓајте. Широка апликација Оваа Божиќна декорација е исклучителна, таа е погодна за спалната соба, дневната соба, во шоуто, под студирање, во канцеларијата, може да биде идеален подарок за пријатели, членови на семејството, наставници, старешини и сл. Површина, специјална текстура. Без разлика дали е за ваша сопствена употреба или како подарок за добар пријател, тоа е многу погодно. Божиќната декорација е многу карактеристична. Може да се обеси или да се користи како самостојно. Совршено е за различни прилики како украсување дома, забави, патио и настани. Направено од ПП пластика, мазна површина и одлично чувство, без мирис. Ве молиме, ракувајте со грижа, не паѓајте. Широка апликација Оваа Божиќна декорација е исклучителна, таа е погодна за спалната соба, дневната соба, во шоуто, под студирање, во канцеларијата, може да биде идеален подарок за пријатели, членови на семејството, наставници, старешини и сл. Површина, специјална текстура. Без разлика дали е за ваша сопствена употреба или како подарок за добар пријател, тоа е многу погодно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат