.

.

Klkcms Кафес на носач на хрчак, голем кафез со хрчак со рачка со шише со вода, пренесувач

Klkcms Кафес на носач на хрчак, голем кафез со хрчак со рачка со шише со вода, пренесувач

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

* Дишење : Големиот кафез на хрчак е дизајниран со повеќе дупки за вентилација за удобност и дишење Опремено со заклучување против бегство за ефикасно спречување на бегство. * Погодно за : кафез за патување со хрчак е исто така погоден за глувци, џуџести хрчаци, ежи, чипови, лиминг, верверички или други мали миленичиња. * Целосно транспарентен : Малиот кафез за патување со хрчак е изработен од висококвалитетен ПП, дозволувајќи му на хрчакот да го види надворешниот свет и лесно да си игра со него. * Изглед на цртани филмови : кафезот на носачот на хрчак е мал по големина, со убав и симпатичен дизајн и удобна рачка на врвот, што е многу погодна за патување. * Шише со вода и врата што се врти : Има шише со вода за пиење фиксирано на надворешната страна на кафезот за миленичиња, што е погодно за пиење. Отворете ја хоризонталната врата што се врти за лесно хранење. * Дишење : Големиот кафез на хрчак е дизајниран со повеќе дупки за вентилација за удобност и дишење. Опремено со заклучување против бегство за ефикасно спречување на бегство. * Погодно за : кафез за патување со хрчак е исто така погоден за глувци, џуџести хрчаци, ежи, чипови, лиминг, верверички или други мали миленичиња. * Целосно транспарентен : Малиот кафез за патување со хрчак е изработен од висококвалитетен ПП, дозволувајќи му на хрчакот да го види надворешниот свет и лесно да си игра со него. * Изглед на цртани филмови : кафезот на носачот на хрчак е мал по големина, со убав и симпатичен дизајн и удобна рачка на врвот, што е многу погодна за патување. * Шише со вода и врата што се врти : Има шише со вода за пиење фиксирано на надворешната страна на кафезот за миленичиња, што е погодно за пиење. Отворете ја хоризонталната врата што се врти за лесно хранење.

Карактеристики на предлогот

- material:
PP
Size Chart:
18.2cmx15.75cm/7.17inchx6.20inch:
Package Includes:
1 Hamster Carrier:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Купувачи како што избираат