.

.

Светла за ленти за ленти со паметна LED LED, 32,8ft RGB ленти со ленти со апликација и далечински управувач, музика за синхронизација, работи со Алекса и Асистент на Google, за ?

Светла за ленти за ленти со паметна LED LED, 32,8ft RGB ленти со ленти со апликација и далечински управувач, музика за синхронизација, работи

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќекратни паметни контроли : Гласовната контрола е овозможена кога ќе ги поврзете светлата со Alexa или Google Assistant Или можете лесно да ги контролирате светлата со апликација, далечински контролер или контролна кутија. Вклучување/исклучување на напојување, прилагодете ги боите и осветленоста, тематските сцени, музичките режими, тајмерот и многу повеќе. Синхронизирајте со музика : Вграден во високо чувствителен микрофон, во режим на музика за синхронизација, бојата и шемата на светлината на низата ќе се променат соодветно со музиката што ја играте. Ефекти за осветлување од 16 милиони RGB : Овие паметни LED ленти светла имаат 16 милиони бои за да се прилагодат, 16 монохроматски ефекти, 20 сцени со теми, 4 режими на музика, ви носи крајно визуелно искуство. DIY Декоративни светла : Направено од флексибилна гумена жица, може лесно да се свитка и искривена во посакуваната форма за да ги задоволи вашите потреби, може да се искористи за украсување на вашите спални соби, wallsидови, прозорци, дворови, ТВ, новогодишни елки, свадби, забава и повеќе. IP65 водоотпорен : За безбедно да се користи на отворено, светлата на отворено, козионе, достигнаа IP65 водоотпорно ниво, можете да бидете сигурни да ги користите во активности на отворено, без грижи за прскање на вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат