.

.

Nuopaiplus повеќефункционален комплет за безжични воздушни четкички, мини комплет за компресор за воздух , пиштол за спреј за боја на воздухот , Воздухопловна четка з?

Nuopaiplus повеќефункционален комплет за безжични воздушни четкички, мини комплет за компресор за воздух , пиштол за спреј за боја на воздухот

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

-мал и практичен мини компресор за воздух, преносен и лесен, лесен за носење -млазница за време, широк опсег на спреј, активирање на акција, лесен и точен спреј. -Изработено од висококвалитетни материјали, лесен за употреба и нема да се раздели. -Airbrush за правење модели, украсување на торта, камуфлажа контурирање, маникир за тетоважи, итн.-Арт, маникир, привремени тетоважи, декорација на торта, хоби, итн. Може да се користи и за хидратација на кожата, инфузија на вода и кислород. -мал и практичен мини компресор за воздух, преносен и лесен, лесен за носење. -млазница за време, широк опсег на спреј, активирање на акција, лесен и точен спреј. -Изработено од висококвалитетни материјали, лесен за употреба и нема да се раздели. -Airbrush за правење модели, украсување на торта, камуфлажа контурирање, маникир за тетоважи, итн.-Арт, маникир, привремени тетоважи, декорација на торта, хоби, итн. Може да се користи и за хидратација на кожата, инфузија на вода и кислород.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат