.

.

Bgleyzq 2022 ротатибилен и повлечен држач за телефони со автомобили, Универзален држач за навигација со телефон со прилагодлива ширина на пресврт компатибилен за сите в

Bgleyzq 2022 ротатибилен и повлечен држач за телефони со автомобили, Универзален држач за навигација со телефон со прилагодлива ширина

DEN 992.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Премиум материјал] : Изработено од премиум нетоксичен ABS материјал со мерна структура, лесен и издржлив дизајн за долгорочна употреба Лесно е да се инсталира, како и да се направи телефонот стабилен. И овој нов носител на телефон за автомобили нема да остави никакви траги по отстранувањето, за разлика од лепливите држачи за телефони кои се лесни за повреда на контролната табла или да остават грозни ознаки. [2022 Ново нагоре разноврсен разноврсен ретровизор на ретровизорот на ретровизорот Поставен погоден за сите возила] : Ова мултифункционално монтирање на телефон со автомобили со прилагодлив дизајн на ширина може да се користи во вашиот автомобил за прегледување на GPS, додека куките за складирање на лепило за складирање на автомобили ви овозможуваат да висат клучен прстен , полнење кабел, очила за сонце и други мали работи во автомобил, дом, канцеларија. [Добијте совршен агол на гледање] : Овој новиот држач за телефон со автомобили поддржува ротација на 360 степени, овозможувајќи ви да ја прилагодите основата на многу различни агли (хоризонтална, вертикална и повеќе) по волја. Плус телескопската шипка може да се прошири од 26 до 33 см, да ви овозможи да го вртите екранот до омилената позиција, за да можете да ги задржите очите напред без да гледате надолу во телефонот. Поставено е на најдобро растојание за да ги видите и ракувате. [Нема повеќе паднат телефон] : Ротабилниот дизајн ви овозможува да го поставите или да го ослободите вашиот телефон лесно преку едната рака без да го замаглите погледот. Повлечениот четири-клип на основата обезбедува силна сила за прицврстување на аглите на телефонот, при што внатрешната мека подлога може да го заштити телефонот од гребнатини. Поудобно и безбедно е да се остваруваат видео повици, да се игра музика, позиционирање на GPS и поток во живо за време на патувањето. [Universal Compatiblity] : Овој Универзален држач за телефонски реур е погоден за сите модели на автомобили и мобилни телефони, како што е i Phone 13 12 11 Pro/Pro Max. Samsung Galaxy S22/S21/S20 Plus/Ultra/A53/A13/S10/Note 20/Note10, Mote G Stylus и други паметни телефони. [Премиум материјал] : Изработено од премиум нетоксичен ABS материјал со мерна структура, лесен и издржлив дизајн за долгорочна употреба. Лесно е да се инсталира, како и да се направи телефонот стабилен. И овој нов носител на телефон за автомобили нема да остави никакви траги по отстранувањето, за разлика од лепливите држачи за телефони кои се лесни за повреда на контролната табла или да остават грозни ознаки. [2022 Ново нагоре разноврсен разноврсен ретровизор на ретровизорот на ретровизорот Поставен погоден за сите возила] : Ова мултифункционално монтирање на телефон со автомобили со прилагодлив дизајн на ширина може да се користи во вашиот автомобил за прегледување на GPS, додека куките за складирање на лепило за складирање на автомобили ви овозможуваат да висат клучен прстен , полнење кабел, очила за сонце и други мали работи во автомобил, дом, канцеларија. [Добијте совршен агол на гледање] : Овој новиот држач за телефон со автомобили поддржува ротација на 360 степени, овозможувајќи ви да ја прилагодите основата на многу различни агли (хоризонтална, вертикална и повеќе) по волја.

Карактеристики на предлогот

Color:
Black
Material:
ABS
Package Included:
1 x 360°Rotatable Rearview Mirror Car Phone Holder :

Купувачи како што избираат