.

.

Окото за око за Oculus Quest2, дишејќи анти-потпетица мека силиконска перница за очи за Oculus Quest 2 VR слушалки

Окото за око за Oculus Quest2, дишејќи анти-потпетица мека силиконска перница за очи за Oculus Quest 2 VR слушалки

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ова заменливо покритие за слушалки е многу погоден за слушалките за игри со VR-VR за Oculus Quest2 Материјали со висок квалитет. Направено од високо квалитетни органски силиконски материјали, многу е мека и удобна кога ја користите оваа подлога. Ударот има поголема циркулација на воздухот внатре, се чувствува многу меко за време на употребата, и лесно е да се исчисти со антибактериски марамчиња, луди удобни, лесни за вклопување, а капакот може да се отстрани за чистење. Надградениот анти-потплашен силикон може да спречи истекување на светлина и да го подобри VR искуството. Лесен за употреба : Лесно е да се прикачи и отстрани замената на силиконскиот капак, за да можете да го прилагодите вклопувањето според лицето. Ова заменливо покритие за слушалки е многу погоден за слушалките за игри со VR-VR за Oculus Quest2. Материјали со висок квалитет. Направено од високо квалитетни органски силиконски материјали, многу е мека и удобна кога ја користите оваа подлога. Ударот има поголема циркулација на воздухот внатре, се чувствува многу меко за време на употребата, и лесно е да се исчисти со антибактериски марамчиња, луди удобни, лесни за вклопување, а капакот може да се отстрани за чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат