.

.

1PCS ZWB2 365NM UV PASS FILTER 47X2.0mm UG1 U-360 Ultraviolet Bandpass црно стакло видливо намалување на светлината

1PCS ZWB2 365NM UV PASS FILTER 47X2.0mm UG1 U-360 Ultraviolet Bandpass црно стакло видливо намалување на светлината

DEN 1073.60
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : (1 парче е вклучено во пакетот) Производ : 365nm УВ -филтер за поминување Тип : ZWB2 (еднаков на UG1) Дијаметар : 47мм Дебелина : 20мм за прилагодување : Ние сме производител. Големината може да се прилагоди со добра цена. Пронајдете нè : Shijiazhuang Tangsinuo Optoelectronic Technology Co.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат