.

.

Пакет за налепници со моторцикли, 50 парчиња не повторуваат кул мото животно винил водоотпорна налепница и декларација, налепница за тркачки автомобили за возрасни

Пакет за налепници со моторцикли, 50 парчиња не повторуваат кул мото животно винил водоотпорна налепница и декларација, налепница за тркачки

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

? Големина : 2,5-4 инчи, 50 парчиња различни налепници за теми на мотоцикл ? Материјал : Винил водоотпорен материјал, нетоксичен и еколошки, издржлив, без остаток по отстранувањето. Прекрасен подарок : Оваа налепница за мотоцикли е најдобриот подарок за возач на возач, соученик, роднина или дете. Кликнете за да купите и да им изненадите. Опсег на примена : Налепниците за мотоцикли се погодни за шишиња со вода, тетратки, лаптопи, мобилни телефони, скејтборди, велосипеди, куфери, снежни плочи, PS4, шлемови, итн. Тотално вреди секој денар што го плаќате! Само кликнете на купете и сте покриени со 30 дена 100% пари гарантирани. ? Големина : 2,5-4 инчи, 50 парчиња различни налепници за теми на мотоцикл. ? Материјал : Винил водоотпорен материјал, нетоксичен и еколошки, издржлив, без остаток по отстранувањето. Прекрасен подарок : Оваа налепница за мотоцикли е најдобриот подарок за возач на возач, соученик, роднина или дете. Кликнете за да купите и да им изненадите. Опсег на примена : Налепниците за мотоцикли се погодни за шишиња со вода, тетратки, лаптопи, мобилни телефони, скејтборди, велосипеди, куфери, снежни плочи, PS4, шлемови, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат