.

.

Битки за вежба за вежбање битови 2 парчиња R2.0 * d6 * 60 * 100L * 2f цврст карбид 6мм топка нос затегнување на крајниот мелење на мелење на мелење на мелење на мелење за мелење

Битки за вежба за вежбање битови 2 парчиња R2.0 * d6 * 60 * 100L * 2f цврст карбид 6мм топка нос затегнување на крајниот мелење на

DEN 1256.00
Залиха
Достапно за нарачка

Идеално за дупчење во метал, дрво и пластика Радиус за сечење (Р) : 2,0 мм. Дијаметар на сечење : 4,0мм. Должина на сечење : 60мм. Вкупна должина : 100мм. Врвот на брзината го намалува Walking Rugged топлинските парчиња за вежбање, зголемувајќи ја издржливоста и зоната на пресврт ја намалува Breakage Model : Конусен крај на топката Милматеријал : Увезениот волфрам карбид Steelflute : 2 Flute Coating : Nanotool Рачката Дијаметар : 6 MMCutting Radius (R) : 2,0 mmcutting дијаметар : 4,0mmcutturgent lupetaltul Entugnal Thental Thental Thental Thental Thental Thental Letwotal Thental. : Вклучен 100мм пакет : 2 2f затегнати сферични рачки на носот 6mmxr2.0x60mmx100mmperfect за DIY проекти и одржување и поправка на домаќинствата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат