.

.

Декалмил шумски животни дрвја wallидови налепници лисица елен був wallид декораби бебе расадник деца спална соба дневна соба wallид декор

Декалмил шумски животни дрвја wallидови налепници лисица елен був wallид декораби бебе расадник деца спална соба дневна соба wallид декор

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Може да се заглави на какви било чисти, суви, не-текстурирани мазни површини : wallsидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери Налепниците на wallидот на Decalmile се изработени од висок квалитет, светла и шарена, лесна за лупење и лепење, отстранлив и водоотпорен. Decalmile Woodland Animals Tree Wallsидни налепници се совршени за украсување на детска соба, спална соба, дневна соба, расадник за бебиња и игротека. Дојдете во 2 чаршафи, големина на лист : 30 см × 90см (11,8 "× 35,4"), препорачуваат завршена големина : 114cm x 85cm (44,9 "x 33,5") или во зависност од вашата предност на DIY. Ако не сте задоволни од вашата набавка или имате какви било проблеми со инсталацијата, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите и ќе ви помогнеме да ги решиме проблемите во рок од 24 часа. Може да се заглави на какви било чисти, суви, не-текстурирани мазни површини : wallsидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и на вашите фрижидери. Налепниците на wallидот на Decalmile се изработени од висок квалитет, светла и шарена, лесна за лупење и лепење, отстранлив и водоотпорен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат