.

.

Topенски проток на долги ракави на Skechers

Topенски проток на долги ракави на Skechers

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

91% полиестер, 9% спандекс Повлечете го затворањето. Машински миење Силуета на вратот на екипажот со долги ракави со дупки со палецот. Рефлексивно лого на дијаманти на задниот јарем и рефлективно логото на Скекерс на левиот ракав на носителот. На врвот на долгиот ракав на Skechers е одличен цел ден на опцијата. Одликувајќи се со влага и флексибилна ткаенина, се движи со вас, ве одржува ладно и удобно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат