.

.

OthMRO 10PCS WiFi Pigtail Cable RF1.37 IPEX 1 до IPEX 1 конектор Метален кабел 0,1М со должина на адаптер за напојување Електронски кабел за жица за рутер WLAN Wi-Fi црна црна боја

OthMRO 10PCS WiFi Pigtail Cable RF1.37 IPEX 1 до IPEX 1 конектор Метален кабел 0,1М со должина на адаптер за напојување Електронски

DEN 1296.00
Залиха
Достапно за нарачка

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, електронска жица Должина на жицата : 0,1m / 3.94 "; Содржина на пакет : 10 парчиња X Wi Fi Pigtail Cable. Главна боја : црн, златен тон; Тип на конектор : IPEX 1 до IPEX 1. Конектор 1 Модел : IPEX1, Конектор 2 Модел : Ipex1. : црна, тип : ipex/ipex, тип на фидер : rf1. Користено широко за рутерот и конверзија на антената Wi-Fi. Кабел за продолжување на антената со ниска загуба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат