.

.

Инанир 2 парчиња водоотпорен моментален рокер прекинувач 6 пин (на) Off (на 3) 3 Позиција Црна 250V/16A 125V/20A

Инанир 2 парчиња водоотпорен моментален рокер прекинувач 6 пин (на) Off (на 3) 3 Позиција Црна 250V/16A 125V/20A

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вкупна големина (секоја) : 31,4 mm x 23,8mm x 3424 "x 0,93" x 1,35 "(L*W*H); Големина на монтирање на дупката : 24. , уреди за домаќинства итн. Вкупна големина (секоја) : 31,4мм x 23,8mm x 34.24 "x 0,93" x 1,35 "(L*W*H); Големина на монтажата : 24. Содржина на пакет : 2x рокери прекинувачи Со едногодишна гаранција за гаранција, можете да го замените бесплатно ако имате проблеми во рок од една година. Овој рокер прекинувач широко користен за мотори - разни видови на електрични производи, инструмент, автомобил, брод, апарати за домаќинства итн. : 6 игла; напон за оценување : AC 250 V 16 A, AC 125 V 20 A ;.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат