.

.

Klkcms 2x вшмукување чаша сапун држач за лисја на лисја на сапун за туширање, бања, кујна, сапун за сапун од када за када

Klkcms 2x вшмукување чаша сапун држач за лисја на лисја на сапун за туширање, бања, кујна, сапун за сапун од када за када

DEN 1532.80
Залиха
Достапно за нарачка

* - подлогата за вшмукување чаша го прави држачот на сапунот постабилен и нема да се движи; И лесно се инсталира без потреба да се прободуваат дупки * - Анти -силиконската подлога за вшмукување на дното ја одржува нашата сапун кутија цврсто, што може да го избегне паѓањето на вашиот сапун. * Дизајнот на наклон и висина го прават водата да тече природно и го одржува сапунот сув цело време. * -Полична сапунска чаша сапун сапун чаша изработена од висококвалитетна и алуминиумска легура - убава, трајна, цврста и стилска. * -Сtible за бањата, кујната и кабинетот, нудејќи им на вашите семејства почиста околина, тоа е мултифункционален држач, исто така може да се одржи и сунѓер, четка и многу повеќе. * - подлогата за вшмукување чаша го прави држачот на сапунот постабилен и нема да се движи; И лесно се инсталира без потреба да се прободуваат дупки. * - Анти -силиконската подлога за вшмукување на дното ја одржува нашата сапун кутија цврсто, што може да го избегне паѓањето на вашиот сапун. * Дизајнот на наклон и висина го прават водата да тече природно и го одржува сапунот сув цело време. * -Полична сапунска чаша сапун сапун чаша изработена од висококвалитетна и алуминиумска легура - убава, трајна, цврста и стилска. * -Сtible за бањата, кујната и кабинетот, нудејќи им на вашите семејства почиста околина, тоа е мултифункционален држач, исто така може да се одржи и сунѓер, четка и многу повеќе. Опис : - - сапун сапун сапун сапун сапун чаша изработена од висококвалитетен и алуминиумски легура - убава, трајна, цврста и стилска - наклон и висина дизајн го прават водата да тече природно и го одржува сапунот суво цело време - - анти- Силиконска подлога за вшмукување на дното ја одржува нашата сапун кутија цврсто, што може да го избегне падот на вашиот сапун.

Карактеристики на предлогот

- Material:
, Aluminium Alloy
- Short Model:
- Height:
10.5cm/ 4.13 inches
- Soap Dish Size:
13x8.5cm/ 5.1x3.35 inches
- Tall Model:
- Height:
21cm/ 8.26 inches
- Soap Dish Size:
13x8.5cm/ 5.1x3.35 inches
Package Includes:
(2 Pack):
1 Piece Soap Holder Dish:

Купувачи како што избираат