.

.

Пигмент на пигмент од природен прав пигменти со бисерен бисер сјај за боја на сапун, бомба за бања, правење сапун, уметност за нокти, сенка за очи, шминка - УВ флуорес?

Пигмент на пигмент од природен прав пигменти со бисерен бисер сјај за боја на сапун, бомба за бања, правење сапун, уметност за нокти, сенка

DEN 89.44
Залиха
Достапно за нарачка

Разновиден премиум пигмент во прав - Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични проекти, вклучително и епоксидна смола уметност, накит, правење сапуни, бомби за бања, уметност и занаетчиство, епоксидни тротоарите и површините Висока концентрација на пигмент - Висока заситеност на бојата во рамките на боењето на мика дава светла и задебелен изглед. Не-песни и не-крвави својства значи дека вашата боја ќе трае вечно. Прашоците за природна боја на Хемвеј се колори направени од природни минерали и се одлична алтернатива на вештачките течни колори. Природните квалитети го прават тоа одлично за употреба во козметика, сапуни, бомби за бања и топи восок. Нашите високо квалитетни бои за пигмент се целосно безбедни за употреба во козметика, како што се сенка за очи или боење на ноктите, без дамка и нежна на вашата кожа. Бесплатно вега и животински суровост - целосно веган. Разновиден премиум пигмент во прав - Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични проекти, вклучително и епоксидна смола уметност, накит, правење сапуни, бомби за бања, уметност и занаетчиство, епоксидни тротоарите и површините.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат