.

.

Стетсон Нешвил плетеа докер капа мажи | Направено во Италија

Стетсон Нешвил плетеа докер капа мажи | Направено во Италија

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Една големина (приближно 54-60 см), 100% волна (мерино волна) Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Направено во Германија // Производството на Beanie во Германија е печат на квалитет што се залага за обработка според високи стандарди и елаборат, како и одлични процеси на производство. 100% мерино волна // особено висококвалитетната волна се добива од овци Мерино. Материјалот се карактеризира со екстремно меки и затоплувачки својства - идеален за студената сезона. Една големина (54-59 см) // плетеното капаче има флексибилно вклопување. Дизајниран во една големина одговара на сите, благородното капаче на Докер удобно одговара на големината на главата од S-L. Докер стил // Направен во стил на потпис Докер, капачето седи високо на горниот дел од главата со прелив. Доколку е потребно, валаниот раб може да се спушти и со тоа дополнително ги штити ушите и вратот. Лесно е да се комбинира // едноставната форма, обичниот изглед и класичната шема на ребрата на ова капаче од волна овозможуваат безброј можни комбинации со скоро кој било стил на облека. Една големина (приближно 54-60 см), 100% волна (мерино волна). Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Направено во Германија // Производството на Beanie во Германија е печат на квалитет што се залага за обработка според високи стандарди и елаборат, како и одлични процеси на производство. 100% мерино волна // особено висококвалитетната волна се добива од овци Мерино. Материјалот се карактеризира со екстремно меки и затоплувачки својства - идеален за студената сезона.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат