.

.

Замав со хрчак, дрвена хрчак хамак мала моларна играчка за миленичиња за мало милениче џуџе стаорец глушец Гербил

Замав со хрчак, дрвена хрчак хамак мала моларна играчка за миленичиња за мало милениче џуџе стаорец глушец Гербил

DEN 1212.80
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум материјал - Изработено од Applewood, дрвото е тешко, издржливо и ладно за употреба во текот на летото Не е лесно да се деформира и да се скрши. Погодно е за хрчаците да ги џвакаат и мелат забите. Функција и забава - играчките со хрчак се дрвени играчки му даваат на вашиот мал глодар можност префект да игра и да работи. Чувајте ги здрави и активни и помогнете им да се справат со нивната околина на забавен начин. Лесно за инсталирање - Доаѓа со железен ланец и кука, лесен за инсталирање, може да се стави во кафез или друго место за виси. Гаранција за квалитет - Ние во голема мерка ги цениме нашите клиенти и сакаме да бидете целосно задоволни од вашето купување. Ако имате проблем, не двоумете се да контактирате. Широко користете - Предложете за мали и средни папагали, препорачани за хрчаци, глувци, заморчиња, гербили, стаорци, едриличари, еж и мали миленичиња со слична големина. Премиум материјал - Изработено од Applewood, дрвото е тешко, издржливо и ладно за употреба во текот на летото. Не е лесно да се деформира и да се скрши. Погодно е за хрчаците да ги џвакаат и мелат забите. Функција и забава - играчките со хрчак се дрвени играчки му даваат на вашиот мал глодар можност префект да игра и да работи. Чувајте ги здрави и активни и помогнете им да се справат со нивната околина на забавен начин.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hamster Hammock
Material:
Applewood
Suitable:
for hamster and other small pet
Usage:
Hamster swing hammock, summer cooling
Package List:
1 x Hammock:
1 x Accessory Bag:

Купувачи како што избираат