.

.

Hmeigui преносни системи за организирање на гардероба - плакарот за облека Оксфорд за полици во спална соба, затворање на поштенски патенти екстра силни и издржливи, ц?

Hmeigui преносни системи за организирање на гардероба - плакарот за облека Оксфорд за полици во спална соба, затворање на поштенски патенти

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

DURABLE AND STURDY CONSTRUCTION - This Portable Storage Organizer Features Durable Steel Frame - A Heavy-Duty Steel Rod And A Bungee Cord System With Plastic Connectors So It Can Take On Significant Weight Without Bending Can Accommodate Pounds Of Clothes, Coats, Pants, Jackets, Suits, Блузи, пакувања, џемпери, фустани и чевли Затворање на патент - Организатор за плакари Користете го патентниот покрив за прашина, понудена да ја задржите вашата ставка подалеку од прашината и нивоата на ткаенини што се докажани во вода се лесни за чистење. Квалитетна ткаенина - Организатор на плакари гардероба направена со рециклирана ткаенина Оксфорд, која е мека, дише и не -иритирачка, пријателска за животната средина и корисниците. Просторот на силен кабинет за складирање - Овој плакарот за крпа има полици со повеќе висини и виси простор за складирање на многу преклопена облека, палто. Овој плакарот за складирање е одлично решение за складирање за да ја направите облеката добро организирана. Складирање на плакари Брзо и лесно се собере - ќе го соберете за неколку минути, лесно да се соберат, само вметнете ги металните столбови во дупките на пластичните споеви, а потоа ставете ги на полиците и покритие, не е потребна алатка. Сите делови Се целосно во кутија, така што нема потреба да се грижите за губење на какви било делови при склопување. DURABLE AND STURDY CONSTRUCTION - This Portable Storage Organizer Features Durable Steel Frame - A Heavy-Duty Steel Rod And A Bungee Cord System With Plastic Connectors So It Can Take On Significant Weight Without Bending Can Accommodate Pounds Of Clothes, Coats, Pants, Jackets, Suits, Блузи, пакувања, џемпери, фустани и чевли. Затворање на патент - Организатор за плакари Користете го патентниот покрив за прашина, понудена да ја задржите вашата ставка подалеку од прашината и нивоата на ткаенини што се докажани во вода се лесни за чистење. Квалитетна ткаенина - Организатор на плакари гардероба направена со рециклирана ткаенина Оксфорд, која е мека, дише и не -иритирачка, пријателска за животната средина и корисниците. Просторот на силен кабинет за складирање - Овој плакарот за крпа има полици со повеќе висини и виси простор за складирање на многу преклопена облека, палто.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат