.

.

Balsacircle 4 парчиња сребрена спирална дизајн метална салфетка прстени - за настани за венчавки за венчавки

Balsacircle 4 парчиња сребрена спирална дизајн метална салфетка прстени - за настани за венчавки за венчавки

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантен дизајн - Додадете допир на елеганција на вашата свадба или специјален настан со прстени од салфетка Создадете прекрасен дисплеј со таблети со спирални дизајн метални прстени со салфетки. Одлично за какви било постелнина - со нивниот класичен дизајн, прстените од салфетка ги покажуваат вашите гости за кои сте се грижеле доволно за да го додадете тој дополнителен допир. Овие прстени со салфетка, исто така, ќе го направат совршен подарок бидејќи се продаваат во сетови од 4. Висок квалитет-Нашите висококвалитетни прстени за салфетка од алуминиум ќе додадат елеганција на вашата трпеза за наредните години. Не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови. Декорации за настани - Спарете ги овие метални прстени со салфетка со други украси за венчавки од балсацирл, како што се чаршави, тркачи, прибор за јадење за еднократна употреба и централни делови. Она што го добивате - секој прстен за салфетка мери висок 1,75 "висок дијаметар x 1,25". Елегантен дизајн - Додадете допир на елеганција на вашата свадба или специјален настан со прстени од салфетка. Создадете прекрасен дисплеј со таблети со спирални дизајн метални прстени со салфетки. Одлично за какви било постелнина - со нивниот класичен дизајн, прстените од салфетка ги покажуваат вашите гости за кои сте се грижеле доволно за да го додадете тој дополнителен допир. Овие прстени со салфетка, исто така, ќе го направат совршен подарок бидејќи се продаваат во сетови од 4. Висок квалитет-Нашите висококвалитетни прстени за салфетка од алуминиум ќе додадат елеганција на вашата трпеза за наредните години. Не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат