.

.

Отпорни ленти со рачки за вежбање цевки за вежбање бендови со рачки за тренингот, фитнес бендови од 10 до 50 килограми за мажи жени тренинг јога

Отпорни ленти со рачки за вежбање цевки за вежбање бендови со рачки за тренингот, фитнес бендови од 10 до 50 килограми за мажи жени тренинг

DEN 943.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : Пакетот ќе ви обезбеди 20 парчиња ленти за отпор во различни бои, овие опсези имаат различно ниво на отпорност од 10 до 50 фунти, може добро да ги задоволат вашите дневни потреби за употреба и замена Дизајн на рачки : Групата за тренингот е дизајниран со 2 рачки за пена, меки и удобни, лесни за да се зафатите, обезбедувајќи ви добро користење на искуство. Преносна за вас : Опремата за теретана има компактна големина и мала тежина, лесно за да ги чувате кога не се во употреба, исто така преносен за да се извршите за вежбање, без да заземате премногу простор. Ефективно ги работи вашите мускули : Опремата за вежбање за жени работат многу области на телото, како што се, нозе, колкови, бутовите, градите, абдоминалните мускули, бицепс, трицепс и повеќе, ефикасно согорување на маснотии и создава линии на телото, идеално за дома или теретана вежба. Подароци за комунални услуги : Можете да подготвите бендови за да работите како деликатни подароци за вашето семејство, пријател и соседи, што не само што може да им донесе многу погодност, туку и да ги подобрите вашите односи. Карактеристики : Нашата опрема за обука на сила е корисна во вашата секојдневна вежба, како што се јога, пилатес, кревање тежина, топла јога, сквотови и многу повеќе, лесни за да ве придружуваат долго време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат