.

.

Doitool 5 парчиња/ постави Исклучителна јапонска стил чаша за саксии керамика за садови

Doitool 5 парчиња/ постави Исклучителна јапонска стил чаша за саксии керамика за садови

DEN 403.52
Залиха
Достапно за нарачка

Симплистичкиот дизајн со образец на цветна гранка со очи, носи јапонски стил во секоја пригода Сетот за доброто може да се користи за чајна забава, или исто како и домашна декорација, исто така може да биде подарок за празници за семејството и пријателите. Направено од керамика со врвен квалитет, сетот е безбеден, здрав, издржлив. Одлично за забава семејство или гости во вашиот дом, бар, ресторан или која било специјална прилика за пиење. Пакетот вклучува 4 парчиња чаша за сервирање и сад за сервирање од 1 парчиња. Опис Овие чаши за доброто се третираат со висока температура и се фалсификувани да бидат цврсти, совршени за забава пријатели и семејство на лична забава. Чашата е погодна за вода, добро, дух. Направено од керамика, безбедно е да се користи. Дизајнот изгледа многу убаво и ќе додаде уникатен вкус во секоја просторија за бар. Карактеристики - боја : сина. - Материјал : Керамика. - Големина : 12. - Капацитет на чашата : 50мл. - Капацитет на тенџере : 150мл. - Направено од керамика со врвен квалитет, сетот е безбеден, здрав, издржлив.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат