.

.

Georges ST -Pierre Autographed 8x10 Photo UFC JSA James James Spence Беве сведоци на COA - Автограмирани фотографии од UFC

Georges ST -Pierre Autographed 8x10 Photo UFC JSA James James Spence Беве сведоци на COA - Автограмирани фотографии од UFC

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од UFC. Georges ST-Pierre Autographed 8x10 Photo UFC JSA James James Spence беше сведок на COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалите на orорж Сент Пјер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат