.

.

Абаодам дожд завеса свадба декор декор декор за венци за празник фолија завеса виножито забава украси холографски раб завеса позадини завеси забава раб завеси бли

Абаодам дожд завеса свадба декор декор декор за венци за празник фолија завеса виножито забава украси холографски раб завеса позадини

DEN 145.44
Залиха
Достапно за нарачка

Снабдување со роденденска забава : Со едноставна структура и лесна тежина, лесно да се биде каде и да сакате, многу погодно за употреба Свадбери за венчавки : Изработено е од врвни материјали, одлични и сигурни, што може да биде за некое време. Метална завеса за фолија : Направено од премиум материјали, тоа е и за време на употреба, декор за вас. Декор за роденденска забава : Завесата со раб не само што може да биде како здолниште со маса, туку и карневалска завеса за декорација. Завеса за сина боја : Завесата за раб не може да биде како здолниште на маса, туку и карневалска завеса за декорација. Список на пакети 1 x Карактеристики на заднината на заднината -Големина : 200.30x0 роденденски стрими. -Материјал : Завеси за метални фолија за миленичиња -боја : Декор на сина роденденска забава -завесата е специјално дизајнирана во класичната боја на темата за забавата на карневал, полна со реквизити за распоред на забави на фестивал. - Можете да го користите за украсување на вашата маса, wallид, скали, врата и други места за славење на забави и празнични завеси за позадина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат