.

.

Constellation Star Clusters Galaxies држач за мобилни телефони, кожен мобилен телефон за паста за мобилен телефон, држач за еластична картичка на задниот дел на држачот на кредитна

Constellation Star Clusters Galaxies држач за мобилни телефони, кожен мобилен телефон за паста за мобилен телефон, држач за еластична картичка

DEN 1576.00
Залиха
Достапно за нарачка

Соstвездички starвездени кластери галаксии пакет со картички за мобилни телефони Премиум Трајната кожа : Овој држач за телефонски картички е изработен од премија PU кожа, која е мека на допир, луксузен по изглед и долготраен Двојниот дизајн на џеб ви овозможува лесно да организирате предмети. Силна адхезија : Висококвалитетна лента од 3 метри се користи во секој мобилен џеб за паричник, кој е силен, силен и долготраен. Нема да изгуби сила од џебната топлина, мала влага или пот, и нема да остави леплива остаток ако изберете да го отстраните. Лесен за употреба : може лесно да се прикачи на мазни површини како што се телефони или телефонски случаи. Исечете го капакот на налепницата и залепете го на задниот дел од телефонот, а потоа притиснете лесно за да завршите. Универзална големина : совршено се вклопува во паричниците на i Phone и Samsung Galaxy, Android Android, како што се i Phone12 / i Phone11 / 11 Pro / i Phone XS Max XR / X / 8/8 Plus / 7/7 Plus / 6/6 Plus / 6s / 6s Plus, Plus, Plus, Plus, Plus, Samsung Galaxy S2 / S3 / S4 / S5 / S6 7 / S8 / S9 Plus, Samsung Galaxy Note ipod Touch, Sony Xperia и други мобилни телефони. Посебна белешка : Податоците за оваа големина се должат на различни методи за мерење, а грешката во рамките на 0,5 см е нормален феномен. Соstвездички starвездени кластери галаксии пакет со картички за мобилни телефони Премиум Трајната кожа : Овој држач за телефонски картички е изработен од премија PU кожа, која е мека на допир, луксузен по изглед и долготраен. Двојниот дизајн на џеб ви овозможува лесно да организирате предмети. Силна адхезија : Висококвалитетна лента од 3 метри се користи во секој мобилен џеб за паричник, кој е силен, силен и долготраен. Нема да изгуби сила од џебната топлина, мала влага или пот, и нема да остави леплива остаток ако изберете да го отстраните.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат