.

.

Allgala 12 пакет сјај за пена хартија 8 x 12inch листови-Royal-CF85004

Allgala 12 пакет сјај за пена хартија 8 x 12inch листови-Royal-CF85004

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе од 16 бои за избор 3 различна големина. Со лепило налепници или не. Исто така достапно во обична ЕВА (не-сјај). Димензија : 8 "x 12", дебелина околу 1/10 од инч. Висококвалитетна Ева пена, со пенлива сјај - сјајните нема да излезат лесно во споредба со другиот производ. Лесно исечете ја на која било форма за занаетчиство во училница или дома, космеј, забава или декорација на DYI - не лепило - работа со кој било лепак. Гаранција на Алгала : Вашето задоволство е наш главен приоритет. Контактирајте нè и ние ќе го решиме секое прашање на ваше задоволство, дури и ако помине стандарден период од 30 дена. Димензија : 8 "x 12", дебелина околу 1/10 од инч. Висококвалитетна Ева пена, со пенлива сјај - сјајните нема да излезат лесно во споредба со другиот производ. Лесно исечете ја на која било форма за занаетчиство во училница или дома, космеј, забава или декорација на DYI - не лепило - работа со кој било лепак. Гаранција на Алгала : Вашето задоволство е наш главен приоритет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат