.

.

Еден ехелон Брза за часовници за часовници компатибилен со Huawei Watch Fit 2 Classic Edition Silicone Watch Strap со заклучување на копчињата, пакет од 2

Еден ехелон Брза за часовници за часовници компатибилен со Huawei Watch Fit 2 Classic Edition Silicone Watch Strap со заклучување на копчињата,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Трендовски, паметен и спортски изглед : Овој лента за часовници е изработен од супериорен мек силикон, со анти-алергично заклучување на копчето кое е удобно и нежно околу вашиот зглоб и ви дава чиста и паметно вклопување за сите прилики, било да е тоа со вашата спортска облека За вежбање, вашата дневна облека или дури и со вашите деловни жртви Лесно за склопување : Бендот за часовници е погоден за прицврстување на вашиот паметен часовник, бидејќи доаѓа со подготвени претходно опремени иглички за брзо ослободување, кои вие самите можете да ги вклопите во удобноста на вашиот дом. Удобно, пеење и прилично отпорен на пот : Мека и премиум силиконска лента ви дава удобно искуство со носење. Лесно е да се одржи, да се перат и прилично да се отпор на пот, што ја прави совршена комбинација на мода, функција и перформанси. Трајни и лесни : направени со силиконски силикон со висок степен и лесен, каишот е издржлив, долготраен и може да издржи на употреба на тешки страни. Материјалот е еколошки, нема чуден мирис и не се деформира или згаснува во боја. Нежниот материјал е лесен на вашиот зглоб во текот на целиот ден. Компатибилен модел : Ова е пакет од 2 ленти, на секои 20 мм во ширина (ширина на капакот) и се компатибилни со Huawei Watch Fit 2 Classic Edition. Трендовски, паметен и спортски изглед : Овој лента за часовници е изработен од супериорен мек силикон, со анти-алергично заклучување на копчето кое е удобно и нежно околу вашиот зглоб и ви дава чиста и паметно вклопување за сите прилики, било да е тоа со вашата спортска облека За вежбање, вашата дневна облека или дури и со вашите деловни жртви. Лесно за склопување : Бендот за часовници е погоден за прицврстување на вашиот паметен часовник, бидејќи доаѓа со подготвени претходно опремени иглички за брзо ослободување, кои вие самите можете да ги вклопите во удобноста на вашиот дом. Удобно, пеење и прилично отпорен на пот : Мека и премиум силиконска лента ви дава удобно искуство со носење. Лесно е да се одржи, да се перат и прилично да се отпор на пот, што ја прави совршена комбинација на мода, функција и перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат