.

.

Закора безжичен рачен баркод скенер разноврсен 2,4g безжичен и USB жичен, ергономски дизајн рачен рачен за полнење на 1Д ласерски бар -код за читач на шифри

Закора безжичен рачен баркод скенер разноврсен 2,4g безжичен и USB жичен, ергономски дизајн рачен рачен за полнење на 1Д ласерски бар

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Способност за декодирање на супер брзина : Безжичен скенер интегрира процесор со високи перформанси со ефикасна табла за декодирање, комбинирајќи брза брзина на декодирање, висока прецизност и висока способност за анти-мешање во еден уред Уредот лесно може да прочита баркодови на хартија со брзина на скенирање на молња, моќна способност за читање и голема точност. Анти-капки и ергономски дизајн : Со еколошки материјал за скенер на ABS, силиконски заштитен капак и ергономска рачка Брза и прецизно скенирање, овој рачен читач на ласерски баркодови сè уште може да работи добро откако ќе се спушти од 1,5 милиони високи. Приклучете и репродукција : Приклучете се и пуштајте со USB приемникот 2.4 GHz или USB кабелот, не е потребна инсталација на возачот. Лесно и брзо за поставување. Растојанието за безжично пренесување достигнува до 328 стапки во опкружување без бариери. Поддржува тастатура на англиски, германски, француски, италијански, шпански и др. 1 D Decoding Capacity : Support almost all 1 D Barcodes, such as : UPC/EAN, Code128, Code39, Code 39, Full ASCII, Coda bar, industrial/Interleaved 2 of 5, Code93, MSI, Code11, ISBN, ISSN, China post, GS1 Databar, Code32, итн. Овој скенер не скенира 2 D, QR или кодови на дигитални екрани. Поддржани на тастатура со повеќе јазици : За да дозволите скенер да ги исцрпи кодовите на правилен начин, треба да го конфигурирате јазикот на тастатурата пред да го користите. Поддршка на повеќе јазици, вклучувајќи англиски, шпански, германски, француски, италијански, јапонски, итн. Безжичен скенер на Закора интегрира процесор со високи перформанси со ефикасна табла за декодирање, комбинирајќи брза брзина на декодирање, висока прецизност и голема способност за анти-мешање во една уред.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат