.

.

Дизајн Студио Санта Барбара Држете сè што е платно, големо, пронајдено

Дизајн Студио Санта Барбара Држете сè што е платно, големо, пронајдено

DEN 648.00
Залиха
Достапно за нарачка

Платно, памук, кожа Памук, кожа постава. Нема затворање на затворање. Избришете чиста. 100-процентен памук : Тота на платно со тешка категорија со црни оригинални кожни рачки, кафеави цевки. Димензии : Мерки 20 x 11-инчи со 6-инчен густ. Црно -бело : Едноставен дизајн гласи „Пронајден“. Идеални решенија за подароци : За семејството и пријателите, користете како торба за подароци и пополнете со патни потреби или само тота. Студио „Санта Барбара Дизајн Студио : нуди квалитетен, дизајнерски декор и подароци од 1976 година. Бегство со тота на платно! 100% памучно платно со оригинални кожни рачки и контрастни цевки. Платното во тешка категорија го прави ова совршена торба за бегство! Голем мерки на тота 20 x 11-инчи со 6-инчен густ. Студиото „Санта Барбара Дизајн“ е сè за имагинацијата и дизајнот, работејќи со уметници во обид да бидат забавни, фабрики и уникатни додека создаваат еклектични колекции кои охрабруваат личен стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат