.

.

Rustark 19pcs 6 големини овална затворена гума за гума за асортиман за асортиман со двојно еднострано гума за гума за гума за жица за заштита на жица, електричен апарат

Rustark 19pcs 6 големини овална затворена гума за гума за асортиман за асортиман со двојно еднострано гума за гума за гума за жица

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

1 ▲ 【Пакет со голема вредност од 19pcs】 - Ве подготвивме со комплет за асортиман на асортиман на овален затворен гума, вклучително и 5pcs x 20*45mm, 5pcs x 25*40mm, 2pcs x 25*60mm, 2pcs x 37 *75мм, 2pcs x 50*73mm, 2pcs x 50*110mm (W. Плус, дојдете со нож што може да се повлече од 1 п. за лесна употреба. Овој практичен комплет ќе ги задоволи вашите различни потреби. ▲ 【Висококвалитетна гума Громи】 - Овие овални гумени гармети за гума се изработени од висококвалитетна гума што нема лесно да пукне или да се скрши, флексибилна, анти-стареење, отпорна на виткање, отпорни на абење. Тие можат да се користат за долг рок и да понудат добри перформанси за време на употребата. ▲ 【Лесен за употреба】 - Само користете го вклучениот нож што може да се повлече за да ја отсечете вистинската дупка за Grommet, навојте ја жицата и да ја прилеете гром на местото. Двојно -еднострани затворени громи можат да поддржуваат и стабилизираат жици подобро од отворените групи, заштитувајќи кабли/жици/линии/жици од остри агли и рабови. ▲ 【Набавка без загриженост】 - Ви нудиме сигурна услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања со нашиот производ, ве молиме слободно дојдете кај нас, ние ќе го решиме што е можно поскоро. ▲ 【Разновидни употреби】 - Можете да го користите комплетот за асортиман на гумени громи за автомобилски, жици на заштитен ид, метални панели, електричен апарат, спреј, цилиндер, вентил, заштита од жица и многу повеќе. Погодно е за автомобил, гаражи и работилница и др. ▲ 【Пакет со голема вредност од 19pcs】 - Ве подготвивме со комплет за асортиман на асортиман на овален затворен гума, вклучително и 5pcs x 20*45mm, 5pcs x 25*40mm, 2pcs x 25*60mm, 2pcs x 37 *75мм, 2pcs x 50*73mm, 2pcs x 50*110mm (W. Плус, дојдете со нож што може да се повлече од 1 п. за лесна употреба. Овој практичен комплет ќе ги задоволи вашите различни потреби. ▲ 【Висококвалитетна гума Громи】 - Овие овални гумени гармети за гума се изработени од висококвалитетна гума што нема лесно да пукне или да се скрши, флексибилна, анти-стареење, отпорна на виткање, отпорни на абење. Тие можат да се користат за долг рок и да понудат добри перформанси за време на употребата. ▲ 【Лесен за употреба】 - Само користете го вклучениот нож што може да се повлече за да ја отсечете вистинската дупка за Grommet, навојте ја жицата и да ја прилеете гром на местото. Двојно -еднострани затворени громи можат да поддржуваат и стабилизираат жици подобро од отворените групи, заштитувајќи кабли/жици/линии/жици од остри агли и рабови. ▲ 【Набавка без загриженост】 - Ви нудиме сигурна услуга по продажбата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат