.

.

Рејфилд Рајт ја потпиша картичката за целта на GSA GLAC, сертиран автограм - автограмирана NFL Art

Рејфилд Рајт ја потпиша картичката за целта на GSA GLAC, сертиран автограм - автограмирана NFL Art

DEN 1023.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмска НФЛ уметност. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмска НФЛ уметност. Рејфилд Рајт ја потпиша картичката за картички на GSA GLAC, сертифицирана со автограм Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморијали на Рејфилд Рајт. Меморијалии на Далас Каубои.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат