.

.

Вон истегнување на појасот, еластични ремени плетенка од ткаенини разнобојни ткаени ремени

Вон истегнување на појасот, еластични ремени плетенка од ткаенини разнобојни ткаени ремени

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Еластична Затворање на тока. Суво крпа чиста. Повеќебојни ремени на ткаенини- Постојат многу дизајни во боја за ваш избор, можете слободно да го изберете оној што најмногу ви се допаѓа. Без појас на дупка- Овој плетенка за истегнување е изработен од еластичен ткаен материјал, без дупки на ременот, можете да го врзете ременот на која било позиција како што сакате. Појасен појас- Должината на лентата е околу 113 см (вклучува тока), може да се протега на 125 см (најудобна должина). Findе откриете дека е многу полесно и поудобно да го користите во споредба со другите појаси. Костура за големина за-овој појас е погоден за половината 34-40inch. Тоа се совршени модни ремени за мажи и жени. Одлично за секојдневно секојдневно носење. Ако има проблеми со нашите ремени. Добредојдовте да не контактирате за какви било прашања. Затворање на тока. Суво крпа чиста. Повеќебојни ремени на ткаенини- Постојат многу дизајни во боја за ваш избор, можете слободно да го изберете оној што најмногу ви се допаѓа. Без појас на дупка- Овој плетенка за истегнување е изработен од еластичен ткаен материјал, без дупки на ременот, можете да го врзете ременот на која било позиција како што сакате. Појасен појас- Должината на лентата е околу 113 см (вклучува тока), може да се протега на 125 см (најудобна должина). Findе откриете дека е многу полесно и поудобно да го користите во споредба со другите појаси. Костура за големина за-овој појас е погоден за половината 34-40inch. Тоа се совршени модни ремени за мажи и жени. Одлично за секојдневно секојдневно носење. Ако има проблеми со нашите ремени. Добредојдовте да не контактирате за какви било прашања. Вонземниот моден појас за истегнување е комбиниран со висококвалитетна легура и кожа и ткаена еластична лента.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат