.

.

Зафатете го силиконскиот држач за тенџере со тенџере тава тава за капакот на кујнските алатки убав дизајн

Зафатете го силиконскиот држач за тенџере со тенџере тава тава за капакот на кујнските алатки убав дизајн

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 7,2 см/4см Материјал : Силикон. Боја : Портокалова. Функција : Еко-пријателски. Карактеристики : 100% сосема нови и високи квалитетни тежини и Portable Convenient на користената и практична алатка за држење на топла потавоидна скала додека готвитенон-токсични и без вкус : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат