.

.

Модели на авиони 1:85 Авион со тркала одговара за Боинг Б737-800 Минијатурен декоративен пластичен авион комплет модел на авион

Модели на авиони 1:85 Авион со тркала одговара за Боинг Б737-800 Минијатурен декоративен пластичен авион комплет модел на авион

DEN 3741.44
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата Помага за подобрување на концентрацијата на децата и увид, развивање и обука на нивната имагинација и креативност можат да се користат како роденден, Велигден, Божиќни подароци и да ја споделат вашата страст за летање, исто така и најдобриот подарок за празници за деца. Кога вие и вашето дете играте заедно, можете да ја подобрите вашата врска, да создадете подобра семејна атмосфера и да стекнете поголема топлина за помалку време во интимните игри родител-дете, што ќе го преземе развојот на односот родител-дете на повисоко ниво. Базата на специјални модел на авиони може да се расклопи сам по себе, што ја зголемува забавата. Оригиналниот авион е скоро ист. Моделот со реална скала ја зголемува loveубовта кон авионите додека цени. Сликата е пореална како оригиналниот авион да се прикаже пред очите, со исклучителна изработка и силна текстура.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат